آیا امکان خرید حضوری هم وجود دارد؟

بله فروشگاه فیزیکی ما در شهر زنجان به آدرس : زنجان، خیابان خیام روبروی ایستگاه راه آهن فروشگاه موسوی، دایر میباشد.

 

آیا کالاهای موجود در این سایت اصل هستند و کیفیت خوبی دارند؟

تمام کالا های درج شده در سایت کالاهای موجود در بازار زنجان است ولی با قیمت های کمتر، لذا خریداران هیچ نگرانی بابت کیفیت و قیمت های درج شده نداشته باشند.

 

نحوه سفارش کالا به چه صورت است؟

رویه کلی خرید از این سایت بصورت پرداخت آنلاین است. یعنی مبلغ کالا را به علاوه هزینه ارسال آن واریز سپس کالا به آدر شما ارسال میشود.

 اگر میخواهید وجه گالا را هنگام تحویل پرداخت کنید اینجا کلیک کنید.


نحواه پیگیری کالایی که خریداری شده چگونه است؟

درر صورت عضویت در پنل کاربری خود میتوانید از پروسه سفارش خود مطلع شوید. 

در صورتی که بدون انجام عضویت سفارش داده اید برای پیگیری سفارش نام کالا و نام خود د را در تلگرام یا ولتساپ به شماره 09373446300 ارسال کنید

 

آیا می توانم کالاهایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟

اگر کالایی میخواهید که در سایت نیست عکس آن را در تلگرام یا واتساپ به شماره 09373446300 ارسال کنید در صورتی که تولید آن مقدور باشد تهیه میگردد.

 

من آشنا با خرید اینترنتی نیستم . آیا راه دیگری برای ثبت سفارش وجود دارد؟

در این صورت میتوانید نام کالا را در تلگرام یا واتساپ یا پیام کوتاه به شماره 09373446300 ارسال کنید تا اطلاعات حساب برای شما ارسال شود. بعد از واریز آدرس دقیق و کد پستی و نام گیرنده و شماره تلفن خود را ارسال نموده تا کالا به آن آدرس ارسال شود.

 

پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌کشد که به دستم برسد؟

بسته به محل زندگی شما از دو روز الی پنج روز. به هر حال کد رهگیری مرسوله در صفحه پیگیری سفارش در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید بصورت آنلاین مرسوله خود را پیگیری کنید.

 

 

چه نوع چاقویی برای آشپزخانه مناسب است؟

چاقو هایی که جنس استیل دارند و اندازه حدود 15 سانتیمتر دارند چاقو های دم دستی گفته می‌شود و برای پوست کندن میوه و... کاربرد دارند و به جهت وزن پایین در دراز مدت باعث خستگی دست نمیشوند. چاقوهای سایز بزرگتر برای خرد کردن گوشت و مرغ، خرد کردن سبزی و... کاربرد دارند و استحکام بالایی دارند. توصیه ما برای استفاده در آشپزخانه چاقو های استیل هستند چون علیرغم اینکه مدام با آب تماس دارند ولی زنگ زدگی پیدا نمیکنند،

اگرچه چاقو های سلاخی قابلیت تیز شدن بالایی دارند. از بهترین چاقو های استیل میتوان به چاقو های طاهری و بهرامی اشاره کرد.

چاقو های سلاخی

این چاقو ها عمدتا از جنس فولاد فنر هستند و استحکام و دوام بالا و قابلیت تیز شدن بالا از مشخصات آنهاست. اما قرار دادن در معرض آب باعث کدر شدن آنها میشود. برای حل این مشکل باید آنها را بعد از استفاده خشک کرد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود چاقوی سلاخی مناسب خود را انتخاب کنید. نوع پوست کنی این چاقو ها دارای نوک گرد بوده و برای تسهیل در پوست کنی حیوانات استفاده می‌شود.

چاقوی جیبی و شکاری

عمدتا از جنس فولاد فنر هستند و دوام بالایی دارند و برای ماندگاری بالاتر بهتر است بعد از استفاده خشک شوند.

چاقوهای ضامندار فشاری

با فشار دادن ضامن بغل آن باز میشوند و چاقوهای ضامن پشت باید هم زمان به ضامن و پشت تیغه فشار داد تا بسته شوند.

تنوع محصولات این فروشگاه بسیار بالا می باشد و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود از بین آنها انتخاب کنید.همینطور قیمت های درج شده هم تراز با قیمت های بازار بوده (حتی در مواردی کمتر از آن )و هیچ گونه افزایش قیمتی لحاظ نشده است.

همکارانی که تمایل به خرید عمده دارند با شماره 09373446300 تماس بگیرند تا قیمتهای همکاری استثنایی بگیرند